Цілодобова аварійно-диспетчерська служба

X

Зміни в законодавстві! З метою уникнення інфляційних нарахувань наголошуємо на необхідності проведення оплати вчасно, а саме - щомісяця, не пізніше 25 числа місяця, наступного за розрахунковим.

15.03.2024

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ!
OSELYA Service повідомляє: 

Постановою КМ України № 1405 від 29 грудня 2023 року «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо оплати житлово-комунальних послуг» внесені зміни до Постанови КМ України № 206 від 05 березня 2022 року «Деякі питання оплати житлово-комунальних послуг в період воєнного стану» та скасовано заборону на припинення житлово-комунальних послуг, нарахування та стягнення неустойки (штрафів, пені), інфляційних нарахувань, процентів річних, нарахованих на заборгованість, утворену за несвоєчасне та/або неповне внесення плати за житлово-комунальні послуги населенням та стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги для населення, у разі несплати.

У зв’язку з викладеним та з метою уникнення інфляційних нарахувань, припинення надання послуг та судових справ, наголошуємо на необхідності проведення споживачами оплати вчасно, а саме - щомісяця, не пізніше 25 числа місяця, наступного за розрахунковим.