Цілодобова аварійно-диспетчерська служба

X

Перший «ПЕСтиваль» — офіційно відбувся!

Перший «ПЕСтиваль» — офіційно відбувся!

До Міжнародного дня собак Alliance Novobud організував справжнє свято для пухнастиків та їхніх власників.

Аби було цікаво всім, організували велику кількість цікавих та пізнавальних локацій: господарі та їхні собачки відвідали консультації Supervit. Ветеринария и груминг Бровары, Киев, зоопсихологів, ветеринарів клініки Ветеринарна клініка RealVet , професійних дресирувальників! А дітлахів розважали аніматори та улюблений герой — Пес Патрон, а ще творчі майстерні та освітня ігрова програма від БФ Happy Paw.

На фестивалі працювали фірмові локації провідних брендів товарів для пухнастиків: Purina Pro Plan, Royal Canin, Vetbio. Видовищний майстер-клас з дресирування тварин на території спеціально облаштованого забудовником майданчика для вигулу собак провів комплекс «Колізей».

А головне — всі разом долучилися до благодійної ініціативи в партнерстві з фондом Happy Paw, який опікується долею безпритульних котиків та песиків. Усі охочі змогли взяти участь в зборі коштів на підтримку тварин, евакуйованих з Херсонської області. Спільними зусиллями було зібрано 9 690 грн!

Дякуємо всім гостям та мешканцям наших житлових комплексів за участь!

Фотографії на згадку про цей день можна завантажити за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/17psUCLh2gU6kIkLF-C-QPXLGyjI8M8Ec?fbclid=IwAR3JwndgXXTpFKFw_ADZrtDl_zG0depbbBT6PSbUtw7Et1HygGBgcGlPPuI